#2298 | (7) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel verkocht
W.o. marktkraam, waslijn, hoepelen, stoelen en kraantjeskan. Nederland, 20e eeuw, gebruikssporen, kraantjeskan heeft schade. 147,5 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 130 - € 140.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt