#2299 | Commode met klepsecretaire zilver.

Kavel onverkocht
met fraaie detaillering. Italie, 20e eeuw, Keurtekens: meesterteken, ZI. H 4cm, 78,2 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 70 - € 90.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt