#2303 | Miniatuur stijgerend paard zilver.

Kavel onverkocht
Massief uitgevoerd geimporteerd stuk vol met details. Nederland, Amsterdam, Franklin Mint, 20e eeuw, Keurtekens: ZI meesterteken, diverse keuren. H 11,5cm, 605,3 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 300 - € 400.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt