#2304 | (3) Delige set miniaturen zilver.

Kavel verkocht
W.o. set kandelaren, hond met hondenhok. Nederland, Schoonhoven, Niekerk, 20e eeuw, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken 25,3 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 20 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt