#2305 | (3) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel onverkocht
W.o. regiment soldaat met trompet, ridder en een krijger met harnas. Italie, Arezzo, Uno-a-Erre, 20e eeuw, Keurtekens: meesterteken, 800, landkeur 140,4 gram. Geschatte opbrengst: € 120 - € 140.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt