#2306 | (2) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel verkocht
W.o. ophaalbrug en paardentram. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren gebruikssporen. 104 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 90 - € 110.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt