#2309 | (6) Delige set miniaturen zilver.

Kavel verkocht
W.o. dienblad en gedetailleerde koffieset. Italie, 20e eeuw, Keurtekens: 925, PV, meesterteken - gebruikssporen, 1 deksel is los. 194,2 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 120 - € 140.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt