#2310 | (5) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel verkocht
W.o. schommelaar, bokkerijder, sleerijder en 2 figuren. Nederland, Rotterdam, o.a. Antonie Hellegers, 1818-1827, Keurtekens: Meesterteken, S, I, V op schild keur, strijk waarborgkeur gebruikssporen. 114,8 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 100 - € 300.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt