#2311 | (4) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel verkocht
Allen naar ouder voorbeeld. Nederland, 19e eeuw, Keurtekens: diverse (Pseudo) keuren 94,9 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt