#2312 | (7) Delige set miniaturen zilver.

Kavel verkocht
W.o. papegaai op stok, kinderwagen, ijscokar. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren 116,2 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 100 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt