#2313 | (3) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel onverkocht
W.o. Schilder, ploeger met paard, jager met hond. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren 63,9 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 60 - € 80.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt