#2314 | (7) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel onverkocht
W.o. Rattenvanger, hoepelen, karnen,dronkenlap. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren gebruikssporen. 58,7 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 80.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt