#2315 | (10) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel verkocht
Diversen W.o. bloemenemmer, filigrain meubels, marktkraam met daarbij 2 breipendoppen. Nederland, 19e en 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren gebruikssporen, 1 stoel mist poot. 90,7 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 40 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt