#2316 | Miniatuur Dominospel.

Kavel verkocht
Uitgevoerd in een ivoren eivorm op zakformaat. 19e eeuw, gebruikssporen. H 4,5cm, 18,5 gram. Geschatte opbrengst: € 20 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt