#2317 | Koets met 6 paarden zilver.

Kavel verkocht
Vol met details uitgevoerd. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: zwaardje - gebruikssporen. L 12,3cm, 67 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 60 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt