#2322 | (3) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel onverkocht
W.o. Heksenweegschaal, trommelaar, fanfarekorps. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren gebruikssporen. 84,8 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt