#2323 | (2) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel verkocht
W.o. Cupido met verliefd stel op bankje, jachtpartij. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren 89,4 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 40 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt