#2324 | (26) Delig lot miniatuur alfabet sierborden zilver.

Kavel onverkocht
Voorzien van Florale versieringen. Nederland, Amsterdam, Franklin Mint, 1979, Keurtekens: Meesterteken, ZI - gebruikssporen. dia 3,8cm, 278,2 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 140 - € 200.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt