#2325 | (6) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel onverkocht
W.o. kaasdragers, oppas, steltloper, schommel en muziekspeler met aap. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren 95 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 90 - € 110.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt