#2326 | (5) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel onverkocht
W.o. Velocipede, hoepelen, kunstschilder. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren 64,2 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 60 - € 100.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt