#2328 | (2) Miniatuur Adelaars zilver.

Kavel verkocht
Fraai gegoten vol van details. Nederland, Haarlem, D. Burger & Zonen, 1980, Keurtekens: Leeuw, minerva, meesterteken, V met kroon. H 7,5cm B 18cm D 11cm, 476,4 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 190 - € 300.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt