#2329 | (4) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel onverkocht
W.o. tafel stoelen, en bankje. Nederland, Amsterdam, 20e eeuw, Keurtekens: zwaardje, Amsterdam keur - gebruikssporen. 58,8 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 80.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt