#2339 | (4) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel onverkocht
W.o. kookketel, spinnewiel, wastobbe en weegschaal. 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren gebruikssporen. 76,2 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 70 - € 100.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt