#2340 | (5) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel verkocht
W.o. bordenrek, strijkplank, stoof en koffiemolen. 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren 93 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 80 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt