#2342 | (5) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel onverkocht
W.o. handkar, ijscokar, paard en wagen. 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren 82,4 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 70 - € 100.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt