#2343 | (7) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel verkocht
W.o. waterketels, kolenkit, bedpan, tafel. 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren 104,3 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 90 - € 110.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt