#2345 | Miniatuur Postkoets zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd vol met details 'US MAIL'. 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren 125,7 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 110 - € 130.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt