#2346 | (5) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel onverkocht
W.o. verliefd stel, steltloper, visvrouw. 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren 84,3 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 75 - € 95.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt