#2347 | (3) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel verkocht
W.o. Koffiemolen, doofpot, stereo. 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren 84,6 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 75 - € 95.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt