#2348 | (5) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel onverkocht
W.o. vogelkooi, pompoemkoets, ruiter te paard, reuzenrad. 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren 86,6 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 80 - € 100.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt