#2350 | Miniatuur dienblad zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met 3 laags omgeslagen rand. Engeland, Birmingham Deakin & Francis Ltd, 1961, Keurtekens: Leeuw, anker, meesterteken, M. B 10 D 7,5cm, 38,4 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 35 - € 50.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt