#2351 | (3) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel verkocht
W.o. Sulky met jockey, arrenslee, paard en wagen. Nederland / Italie, 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren, gebruikssporen. 85 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 75 - € 95.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt