#2352 | Koninklijke koets met 8 paarden zilver.

Kavel verkocht
Groot model met bijzonder veel details uitgevoerd. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: Leeuw, minerva, Amsterdam stadskeur. L 21cm, 127,5 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 110 - € 130.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt