#2353 | (6) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel onverkocht
W.o. dokterstas, viool, beursje, paard. Italie, 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren, gebruikssporen. 97,5 gram. Geschatte opbrengst: € 90 - € 110.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt