#2354 | (6) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel verkocht
W.o. kapstok, verliefd stel, koekoeksklok, schommel, schommelstoel, telefoon. 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren gebruikssporen. 69,2 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 60 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt