#2664 | Theelepel vaasje zilver.

Kavel onverkocht
Glad cilinder vormig model met omgeslagen bovenrand. Nederland, Voorschoten, van Kempen, 1929, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, T - gebruikssporen. H 7cm, 72,6 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt