#2665 | (4) Delige set zilver.

Kavel verkocht
W.o. theebus, lepelvaasje en theezeefje met lekbak in gehamerde uitvoeringen afgewerkt met meegegoten parelranden. Nederland, Schoonhoven, Hooijkaas, 1930, Keurtekens: Leeuw, minerva, meesterteken, V, importkeur - gebruikssporen. 481,9 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 160 - € 250.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt