#2666 | (2) Delig roomstel zilver.

Kavel verkocht
Ovaal gevormd op poten met opgesoldeerde handvatten en accolade rand versiering. Engeland, Birmingham, William Aitken, 1903/1904, Keurtekens: leeuw, anker, meesterteken, d, e, ZI - gebruikssporen. 184,4 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 60 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt