#2667 | Theezeef met lekbak zilver.

Kavel verkocht
Geronde vormen met omgeslagen randen. Engeland, Londen, Edward Barnard & Sons Ltd, 1947, Keurtekens: leeuw, panterkop, meesterteken, M. H 4cm L 13,5cm, 109,6 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 60 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt