#2668 | Theezeef met lekbak zilver.

Kavel verkocht
Rond model op 4 scroll poten. Nederland, Steenwijk, J. M. Visser, 1948, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, N - gebruikssporen. H 5cm L 12,5cm, 83,7 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 45 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt