#2669 | Tuitzeefje zilver.

Kavel verkocht
Voorzien van gedreven versieringen in barokstijl met vergulde binnenzijde. Belgie, begin 20e eeuw, Keurtekens: Z, onleesbare keuren. H 6,5cm, 29,1 gram. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt