#2670 | Theelepel doosje zilver.

Kavel verkocht
Vermaakt uit een tabaksdoos. Nederland, 19e eeuw, Keurtekens: Keuren niet leesbaar - Poten onder gesoldeerd die later weer verwijderd zijn & beplakt met vilt aan de binnenzijde. H 3cm B 14cm D 8cm, 156,2 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt