#2671 | Kop en Schotel zilver.

Kavel verkocht
Fraai gedecoreerd met diverse decoraties van o.a. Acanthus bladeren. Frankrijk, Parijs, A. Chapus ( A la gerbe d`or), 20e eeuw, Keurtekens: Mercury 1, meesterteken - deukjes. H 5,5cm dia 12,3cm, 121,2 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 40 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt