#2672 | (2) Kop en schotel zilver.

Kavel verkocht
In gelobde vorm met opgesoldeerde handvatten en gegraveerde florale versieringen. Frankrijk, Parijs, Claude Doutre Roussel, begin 20e eeuw, Keurtekens: Mercury1, meesterteken. H 8cm dia 11cm, 234,2 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 80 - € 150.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt