#2676 | Lepelvaasje zilver.

Kavel verkocht
Strak uitgevoerd model met uitlopende bovenrand en opgesoldeerde parelrand. Nederland, Voorschoten, van Kempen & Begeer, 1966, Keurtekens: staande leeuw, minerva, meesterteken, g. H 7,8cm, 73,8 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt