#2677 | Suikerbak zilver.

Kavel verkocht
Ovaal model op 4 poten met gebolde bodem. Italie, Padova, Zaramella Argenti srl. 20e eeuw, Keurtekens: meesterteken, 925 Z, zwaardje. H 5cm B 12cm D 8cm, 97,1 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt