#2678 | (6) Delig lot theezeefjes zilver.

Kavel verkocht
Diverse uitvoeringen. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren gebruikssporen. 188,9 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 100 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt