#2679 | (5) Delig lot theezeefjes zilver.

Kavel verkocht
Diverse uitvoeringen. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren gebruikssporen. 152,6 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 80 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt