#2680 | Suikerklont of kandij tang zilver.

Kavel verkocht
Model met gedreven Empire versieringen en leeuwenklauwen. Belgie, 19e eeuw, Keurtekens: A800, meesterteken lichte gebruikssporen. L 13,5cm, 27,4 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt