#2681 | (4) Delig koffie en thee servies zilver.

Kavel verkocht
Gelobd gestileerd model op voet. 20e eeuw, Keurtekens: Z, 800 - gebruikssporen. 1575,5 gram. Geschatte opbrengst: € 550 - € 1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt